Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri oldukça cüzi bir yapıya sahiptir. Hemen her kesime hitap edebilmesi sayesinde çok sayıda öğrenci..

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri Türkiye ve Orta Avrupa’da bulunan birçok üniversite ile karşılaştırıldığında oldukça uygun fiyatlara sahip olan Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri , okunmak istenen bölümlere göre farklılık göstermektedir. Okumak istediğiniz bölümün ücretini öğrenebilmek üzere Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasına başvurmanız oldukça verimli bir işlem olacaktır.

Bosna Hersek bölgesinde bulunan birçok üniversite gibi Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi de YÖK tarafından tanınmakta olan bir üniversitedir. Uluslararası Bosna Hersek Üniversite’nde birçok bölüm bulunmaktadır. Bu bölümlere girebilmek üzere ülkemizdeki üniversiteye giriş sınavları olan YGS veya LYS sınavlarına girmenize ihtiyaç yoktur. Güncel bir lise diplomasına sahip olmanız herhangi bir Bosna Hersek üniversitesine girebilmeniz için yeterlidir.

Her üniversitede okumak üzere ödemeniz gereken bir tutar olduğu gibi Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi’nde okumak üzere de bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Fakat Bosna Hersek’te bulunan herhangi bir üniversitede okumak Türkiye’de bulunan herhangi bir üniversitede okumaktan çok daha ucuzudur.

Üniversitenizde öğrenim gördüğünüz her yıl sonunda belirlenmiş olan ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bazı durumlarda devlet bursları ve kişisel burslardan yararlanabilmeniz mümkündür. Türkçe, Boşnakça , Sırpça ve Hırvatça , İngilizce olarak eğitim verebilmekte olan Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri:

Hukuk 2000 Euro
İnşaat 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Fizik Ve Tedavi 2000 Euro
Felsefe 1000 Euro
Sosyoloji / Psikoloji 1000 Euro
Tıp 3000 Euro
Üniversitelerde yer alan bölümlere göre fiyatlandırmalar değişmekte fakat bu fiyatlandırmalar dünyanın birçok ülkesinde öğrenim çok daha uygundur. Avrupa standartlarında eğitim veren Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri , üniversitenin yapısına bakıldığında oldukça uygundur. Sizlere hiçbir sınava girmeden ve spesifik bir taban puanı almadan öğrenim görebilme imkanı sunan bu üniversiteden aldığınız diploma ile Avrupa’nın her bölgesinde çalışabilme imkanını yakalarsınız.

Aldığınız diploma , çalışma izni almanızı kolaylaştırabilecek bir diploma tipidir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasına başvurarak hayalinizdeki üniversiteye kolaylıkla kavuşabilir ve idealleriniz ile doğru orantılı bir eğitim görebilme fırsatını yakalarsınız.

#Uluslararasıbosnaherseküniversitesiücretleri

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!