Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri

Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri

Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretlerini öğrenmek için Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığından yararlanabilirsiniz.  Bosna Hersek üniversiteleri yurt dışında hatta yurt içinde birçok üniversiteye oranla harç ödenekleri konusunda oldukça ekonomik fiyatlara gelebilmektedir. Bütçenize uygun bir şekilde dilediğiniz bölümde okumak sizin de hakkınızdır. Üniversiteye gideceğim diye özel üniversitelere kucak dolusu para ödemenize gerek yok.

Bu konuda Bosna Hersek’de bulunan birçok ekonomik eğitim ücretinden yaralanabilirsiniz. Eurostar Yurt dışı eğitim danışmanlığı sizlere hem üniversite fiyatları hem de başvuru koşuları hakkında aydınlatabilecektir. Danışmanınızdan harç fiyatları listesinden tutun, üniversitelerin denklik belgelerine kadar tüm gerekli evrak bilgilerini isteyebilirsiniz. Bu üniversitelerde ne puan derdi ne de sınav stresi yok. Bu konuda  birkaç örnek vermek gerekirse:

Uluslararası Travnik üniversitesi diş hekimliği bölümü: 4000 Euro

Uluslararası Travnik üniversitesi Eczacılık bölümü: 3000 Euro

Uluslararası Travnik üniversitesi İnşaat mühendisliği: 2000 Euro

Uluslararası Travnik üniversitesi Psikoloji bölümü: 1975 Euro

Uluslararası Travnik üniversitesi Fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü 2500 Euro

Sosyal bilimler fakültesi ekonomi, yönetim, iş idaresi, politika bilimi, sosyoloji, gazetecilik, sosyal hizmetler, güvenlik, kriminal bilimler ve hukuk fakültesi öğrenim ücretleri 1500 Euro

Hümaniter bilimler fakültesi: felsefe, sosyoloji, pedagoji, psikoloji, tarih bölümü, Sırp- Hırvat  dili ve edebiyatı, yabancı diller ve edebiyat bölümü 1000 Euro

Teknik bilimler fakültesi: mimarlık, elektrik mühendisliği, ulaşım ve iletişim, inşaat mühendisliği, makine mühendisliği 1500 Euro Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretleri konusunda daha detaylı bilgi için Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığını aramalısınız.

Tıp bilimleri fakültesi: tıp fakültesi Boşnakça eğitimi, 2200, diş hekimliği 3200, Boşnakça  eczacılık 2200, Boşnakça  veterinerlik eğitimi 2200, Boşnakça medikal eğitimi 2200, Boşnakça fizyoterapi eğitimi 2200, Boşnakça sağlık mühendisliği eğitimi 1500, Boşnakça  radyoloji teknoloji eğitimi 1500, Boşnakça nükleer tıp eğitimi 2200, Boşnakça hemşirelik eğitimi 1500 Euro, klinik kimya eğitimi Boşnakça 1500, Boşnakça sağlık ve çevre bilimi eğitimi 1500 Euro, Boşnakça radyo terapi eğitimi 2200 Euro’ya alabilirsiniz.

Oldukça ekonomik fiyatlara mal olarak bu eğitim bedellerini 2 taksitte ödeyebilirsiniz. Öte yandan Bosna oldukça ucuz bir ülke olduğundan burada çok ucuz fırsatlarla yurtlarda yerleşebilir, arkadaşlarınızla birleşerek ev kiralayabilir ya da misafirperver Bosnalı ailelerin evlerinde oldukça uygun fiyatlara oda kiralayabilirsiniz. Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretleri konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Üniversitenin Konumu