Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Hem kendi bütçenize uygun hem de genel yapı olarak oldukça uygun fiyatlarla eğitim veren üniversiteler her zaman daha önde olabilmektedir.

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri Sırpça, Hırvatça, Boşnakça ve İngilizcenizi geliştirme fırsatı bulmak ve yurt dışında eğitimin tüm nimetlerinden faydalanmanız için kurumumuzun size sunduğu Bosna Hersek eğitim ücretlerine mutlaka göz atmalısınız. Bosna Hersek, konumu itibarıyla Avrupa’da eğitim almak isteyen herkes için oldukça uygun bir seçim olmakla birlikte özellikle İtalya’yla arasında yalnızca bir gemi mesafesi bulunan oldukça gelişmiş güzel bir şehirdir. Türkiye’ye de yakın bir Avrupa şehri olması tercih edilebilirlik açısından da Bosna Hersek’i oldukça üst sıralara çıkarmaktadır. Doğal olarak bir Avrupa şehrinde üniversite okumak fikri maddi açıdan birçok kişiyi korkutmaktadır. Özellikle Türkiye’deki vakıf üniversitelerinin bile harç fiyatları çoğu hane için oldukça yüksekken yurtdışı eğitimi neredeyse bir hayal. Ancak Bosna Hersek’te okumak diğer Avrupa ülkelerinde okumak kadar pahalı değil.
Ücretinin uygunluğunun yanı sıra Bosna Hersek’te okumak için hali hazırda hizmet vermekte olan profesyonel danışmak şirketleri arasında lider konumda olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Bosna Hersek’te okumak isteyenler için izlenmesi gereken hemen her adımı takip etmekte ve güvenliğini sağlamaktadır. Ayrıca profesyonel danışmanlarımız kafanıza takılan her soruyu yanıtlamaya da hazırlıklı olmakla beraber sorunlarınızın çözümünde yanınızda olmaya hazırdır. Danışmanlarımızdan Bosna Hersek’te eğitim almanın avantajları, Bosna Hersek eğitim ücretleri ve denklik gibi konularda da bilgi alabilirsiniz.
Bosna Hersek’teki okullar öğrencilerine hem iyi bir yurt dışı deneyimi hem de yararlı bir teknik eğitim alabilme imkânı sunmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizler için derlediğimiz Bosna Hersek eğitim ücretleri şu şekildedir:

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro
1500 €

#bosnahersekeğitimücretleri

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!