Hukuk Fakültesi

 Bosna Hersek Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Bosna Hersek Üniversitesi Hukuk Bosna Hersek Üniversiteleri arasında bulunan ve Bosna Hersek’in başarılı üniversitelerinden olan Uluslararası  Travnik Üniversitesi, Türkçe Hukuk derslerini bir süredir vermekte. Avrupa’da üstelik Bosna Hersek’te hem AB’ye yakın hem de Türk kültürüne çok uzak olmayan bir bölgede Türkçe hukuk eğitimi almak kulağa oldukça hoş gelen bir fırsat. Üstelik eğitim harcı da sanılanın aksine oldukça uygun.

Diğer yurt dışı eğitim programlarına baktığınızda, evi arabayı elde avuçta ne varsa satmayı gerektiren pahalı programlara denk gelirsiniz. Fakat Bosna Hersek Üniversitesi Hukuk okumak isteyen öğrencilerin bu denli büyük külfetlerin altına girmesine hiç gerek kalmıyor. Türkiye’deki lisans ücretlerinin dahil çoğundan daha ucuz olan lisans ücretleri ile Uluslararası Travnik Üniversitesi, Bosna Hersek’te okumak isteyen herkes tarafından oldukça rağbet gören üniversitelerden biri.

Ayrıca Uluslararası  Travnik Üniversitesi’ne başvurmak için de sizin kalkıp Bosna Hersek’e kadar gidip konuşmanıza gerek yok. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bu konuda sizlere oldukça faydalı bir hizmet sunuyor.

 Bosna Hersek Üniversitesi Hukuk

Uluslararası Uluslararası Travnik Üniversitesi, Avrupa’nın saygın üniversitelerinden biridir ve akademisyenlerin de son zamanlarda oldukça taktir ederek gelişimine katkı sağladığı bir bilim yuvasıdır. Ayrıca, Türkiye’den gelen hocalardan ders almak isteyen öğrenciler için de oldukça uygun bir yer. Günbegün adı daha da çok duyulan ve gelişen Uluslararası Travnik üniversitesi, eğitime çok uzun süredir katkı sağlamaktadır ve bünyesinde alanına hakim, başarılı öğretim görevlileri bulundurmaktadır. Bosna Hersek Üniversitesi Hukuk fakültesi denince akla ilk Uluslararası Travnik Üniversitesi hukuk fakültesinin gelmesinin de nedeni budur.

Türkiye’de ortalama bir vakıf üniversitesinde hukuk eğitimi alınmak istediğinde çoğunlukla aileler oldukça büyük borçların altına girmek zorunda kalıyor. Uluslararası Uluslararası Travnik Üniversitesi özellikle bu konuda ailelere yardımcı bir konumda olduğu için tercih edilebilir bir üniversite.

Ortalama olarak Hukuk fakültesinde okuyacak bir öğrenci yıllık 2000 € civarı bir harç ödeyerek bölümünü bitirebiliyor. Özellikle diğer yurtdışı eğitim programları ile karşılaştırılırsa oldukça uygun bir program olduğu aşikar. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı güvencesi ile okula ilk adımını atan öğrencinin yanında bu denli güçlü bir desteğin olması da kişinin yabancı bir ülkede yalnız hissetmemesi adına oldukça güzel bir deneyim. Bosna Hersek Üniversitesi Hukuk konusunda her gün gelişmekte ve bünyesinde sizleri de görmek istemektedir.

Üniversitenin Konumu