Bosna Hersek Üniversiteleri Kayıt Şartları

Bosna Hersek Üniversiteleri Kayıt Şartları

Bosna Hersek Üniversiteleri kayıt şartları zor bir özelliğe sahip değildir. Gerekli belgeleri toparladığınız zaman kolaylıkla kayıt yaptırabilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversiteleri Kayıt Şartları

Türk gençleri için özellikle yurt dışında yapılan eğitim, Avrupa standartlarında olduğu için çok daha cazip ve elde edilen imkanlar doğrultusunda geniş iş seçenekleri demektir. Bu konuda gençlere her türlü danışmanlık desteği sağlayan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Firması olarak biz, 1993 yılından bu yana yurtdışı eğitim konularında gençlerimize destek olmaktayız. Uzun yılları aşkın tecrübemiz sayesinde yurtdışında eğitim görmek isteyen tüm gençlerimizin üniversite kayıt, sigorta, barınma gibi tüm sorunlarında yanındayız. Gençlerimizin yurtdışında alacakları eğitim son derece önemli olacağından bu konuda doğru yönlendirilmeleri de son derece önemlidir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Firmamızın bağlantılı olduğu Bosna Hersek gibi ülkelerde pek çok üniversite ve bölüm yer almaktadır. Bu üniversitelere yapılacak müracatlar için öğrencilerimizin hazırlayacakları belgelerin ilgili makamlara tercüme edilerek ulaştırılması da firmamız tarafından sağlanan hizmetler arasında yer almaktadır. Bunlarla birlikte kayıt işlemleri için gerekli her türlü oturma izni, polis kaydı dahil; diğer işlemlerde de firmamız tarafından her türlü yardım sağlanmaktadır.

Bosna Hersek üniversiteleri kayıt şartları ile üniversite, öğrencilerine sunduğu tüm imkânlarda avantaj sağlayacak eğitim programları sunmaktadır. Öğrencilere, Bosna Hersek üniversiteleri için gerekli tüm bilgileri firmamıza müracaatları halinde sunmaktayız. Bunun için öğrencilerin seçimlerini yapmaları gerekmektedir.

Bosna Hersek üniversitelerinde eğitim almak isteyen kişiler, kayıt yaptırmak zorundadırlar. Bosna Hersek üniversiteleri kayıt şartları için;

 1. Kimlik fotokopisi ve aslı
 2. Üst kısmında öğrencinin fotoğrafının yer aldığı ve nüfus müdürlüklerinden alınabilecek ikametgâh belgesi, ilmühaberinin aslı ve sureti
 3. Yine nüfus müdürlüklerinden alınabilecek nüfus kayıt örneği
 4. Uluslararası kullanılan doğum belgesinin aslı ve aynı zamanda sureti
 5. Noterden tasdik edilmiş ve aynı zamanda apostilli edilmiş olan taahhütname ve taahhütnamede belirtilen kişinin çalışma belgesi
 6. Resmi kurumlarca verilebilen fotoğraflı sağlık belgesi
 7. Bosna Hersek mühürlü, konsolosluktan alma imkanı bulunan 1 yıllık sağlık sigortası
 8. Pasaport için gerekli 8 tane arka kısmı beyaz olan vesikalık biometrik fotoğraf
 9. Üyap tasdikli sabıka kaydı
 10. Pasaportun aslı ve aynı zamanda fotokopisi
 11. Öğrenci diplomasının aslı ve noterden tasdik edilmiş örneği
 12. Transkript belgesinin aslı ve noterden onaylı sureti, Bosna Hersek üniversiteleri kayıt şartları için gerekli belgelerdir.

#bosnaherseküniversitelerikayıtşartları

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!