Bosna Hersek üniversite fiyatları

Bosna’da Yabancı Dil Destekli Eğitim Veren Üniversiteler

Yabancı Dil Destekli eğitim almak her ülkede mümkün olan bir durum değildir. Ancak Bosna’da Yabancı Dil Destekli eğitim veren üniversiteler...

Bosna’da Yabancı Dil Destekli Eğitim Veren Üniversiteler

Bosna’da Yabancı Dil Destekli Eğitim Veren Üniversiteler sadece bit tanedir. Bosna Hersek üniversitelerinde eğitim dili Boşnakçadır. Bu sebeple Bosna Hersek Üniversitelerinde okumadan önce bir yıl Boşnakça ve İngilizce hazırlık okumalısınız. Bu ise bir yıl daha fazla geç mezun olmak ve bir yıl daha fazla ödeme demektir. Eğer hazırlık okumadan sadece istediğiniz fakülteden başlamak isterseniz bunun bir alternatifi var.

Uluslararası Travnik Üniversitesi yabancı dil destekli eğitim veriyor. Böylece hazırlık okumadan seçtiğiniz bölümün birinci sınıfından başlıyorsunuz. Bosna Hersek üniversitelerinin içinde sadece Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin eğitim dili yabancı dildir. Bunun dışında eğitim kalitesi ya da diğer şartlar olarak Bosna Hersek üniversitelerinin ortalamasının üstündedir. Hayalini kurduğunuz gelecek için daha da kolay bir yol karşımıza çıkıyor.

Travnik şehri “vezirler şehri” olarak da anılıyor. Osmanlı tarihi ve ortak kültürümüz ile Bosna Hersek’te yabancılık yaşamayacaksınız. Hatta kendinizi şirin bir Anadolu şehrinde dolaşıyor gibi hissedeceksiniz. İnsanlarının sıcaklığı ise size evinizin uzaklığını hatırlatmayacaktır. Kısacası Bosna Hersek’in bu güzel şehri Travnik’te unutamayacağınız bir üniversite deneyimi sizleri bekliyor.

Gerek Bosna Hersek üniversitelerinin eğitim kalitesi, gerekse Travnik’in doğal ve tarihi güzellikleri hem akademik hem de kültürel gelişimizi hızlandıracaktır. Üstelik farklı ülkelerden gelen öğrencilerle farklı kültürleri tanımış olacaksınız. Böylece farklılıklara saygı duymayı ve farklı kültürleri sevmeyi mümkün olabilecek en güzel yerlerden birinde öğreneceksiniz. Bosna’da yabancı dil destekli Eğitim Veren Üniversitelerin sadece bu şehirde olması ise sizin için ayrı bir tercih nedeni olacaktır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi’ni sadece şehrin güzelliği için değil, eğitim kalitesi ve hesaplı oluşu nedeniyle de seçebilirsiniz. Dünyaca ünlü Nobel Edebiyat Ödülü sahibi yazar İvo ANDRİC de Travnik’te yaşamış ve eğitimini burada almıştır. Travnik’te hayat oldukça ucuzdur. Aylık 250 Euro ile ortalama bir öğrenci çok rahat yaşayabilir. Bu rakama tüm masraflar dahildir. Uluslararası Travnik Üniversitesi hakkında merak ettiğiniz her şeyi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gelerek öğrenebilirsiniz.

Tam 23 yıldır sizlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Kalitemizi daha ilk andan itibaren fark edeceksiniz. Siz de Bosna Hersek’teki eğitim fırsatlarını daha yakından öğrenmek istiyorsanız en doğru adrese gelin. Bosna’da yabancı dil destekli Eğitim Veren Üniversiteler ve daha fazlası için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizleri bekliyoruz.

#bosnadayabancıdildesteklieğitimverenüniversiteler

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!