Bosna Hersek saraybosna üniversitesi ücretleri

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri oldukça uygun bir yapıya sahiptir. Yıllık ödeyeceğiniz tutarlara taksit imkanları sunulmaktadır.

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Ortak kültür birikimimiz sebebiyle kolayca ısınabileceğiniz ülkelerden biri olan Bosna Hersek bölgesine ulaşmak üzere 1 buçuk saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır. Kaliteli eğitim sistemi ve hesaplı eğitim olanakları ile dünyada en fazla beyin göçü alan ülkelerden biri olan Bosna Hersek , sayıları oldukça fazla olan yabancı öğrencilerin rahatlığını sağlayabilmek üzere çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Bosna Hersek üniversitelerinde Türkiye’de bulunan üniversitelerde de olduğu gibi çeşitli Avrupa eğitim programları bulunmaktadır. Bu programlar sayesinde Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi’ne ücret öderken okulunuzun bir dönemini farklı bir Avrupa ülkesinde geçirebilme imkanını yakalarsınız.

Düşük ücretlere birçok imkan sunmakta olan Bosna Hersek Saraybosna üniversitesi ücretleri , 1000 – 3200 Euro arasında değişmektedir. Bu üniversite sizlere Boşnakça eğitim veriyor olsa da Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne başvurarak Türkçe Destekli eğitim görebilmeniz mümkündür. Özellikle hazırlık sınıfı okumayı arzu etmeyen bireyler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasından konu hakkında bilgi almayı talep edebilirler. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi’ne sadece lise diplomanızı götürerek kayıt olabilmeniz mümkündür.

Bosna Hersek Saraybosna üniversitesinin bu kadar çok beyin göçü almasının esas sebebi, öğrencilerden hiçbir taban puanı veya sınav belgesi beklememesidir. Taban puanları ile sınırlandırılmayan bireyler kolayca diledikleri bölümlerde okuyabilirler. Bosna Hersek Saraybosna üniversitesi ücretleri okunmak istenen bölümlere göre değişim göstermektedir. Tıp okumayı arzu eden bir birey 3200 Euro ödemek ile yükümlüyken Felsefe okumayı arzu eden bir bireyin ödemesi gereken yıllık tutar sadece 1000 Euro olarak bilinmektedir. Saraybosna Üniversitesi , Bosna Hersek bölgesinin en çok tercih edilen üniversitesi olarak bilinmektedir. Diploma yanında ek olarak verilen Europass eki ile Avrupa’nın her yerinde çalışma imkanına sahip olursunuz. Avrupa’dan çalışma izni almak isteyen bireyler ise bu ek ile kolayca çalışma izni alabilirler.

Bosna Hersek Saraybosna üniversitesi ücretleri okunmak istenen bölümlere göre 1000 Euro ile 3000 Euro arasında farklılık göstermektedir. Bosna Hersek’te bulunan birçok üniversite tarafından tanınmaktadır. Bu durum Türkiye’deki her üniversitede çalışabilmenize olanak sağlayacaktır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı önderliğinde en ideal ve en hesaplı üniversiteye ulaşabilirsiniz.

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

#Bosnaherseksaraybosnaüniversitesiücretleri

Üniversitenin Haritası

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!