Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık bölümü sizlere gelecekte daha iyi şartlarla karşılaşmanızı sağlayıcı bir yapıya sahiptir.

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık, üniversiteler arasında mimarlık bölümünde tam donanımlı eğitimiyle çok rağbet görmektedir. Bosna Hersek Üniversitelerinin çoğu Türkçe destekli eğitimi ve Türkiye’den gelen öğretim görevlilerinin ders vermesiyle bilinmektedir. Bosna Hersek Üniversitelerinden olan Travnik Üniversitesi’nde mimarlık eğitimi yıllık yaklaşık 2500€ civarındadır.

Travnik Üniversitesi ÖSYM’de başarılı olamayan ve aynı zamanda okul harçlarını ödemekte zorluk çeken öğrencilerimize çok makul ücretlerle, çok donanımlı bir eğitim sunmaktadır. Mimarlık bölümünün Türkçe olması da siz öğrencilerimize konuları öğrenirken ve uygularken büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Böylece öğrencilerimiz derslerde konulara daha hâkim olacak ve bu da onları başarıya götürecektir. Travnik Üniversitesi’nde Mimarlık bölümümüz 2015 yılında eğitim vermeye başlamış olup, öğrencilerimize daha güzel bir eğitim sunmak için çalışmakta ve gelişmektedir.

Mimarlık, hem sanatsal hem de teknik bir eğitim dalıdır. Mimarlık bölümünde hem uygulamalı hem de sözlü olarak eğitim alınmaktadır. Diğer yurtdışı eğitim programlarıyla karşılaştırıldığında Bosna Hersek Üniversiteleri uygulamalı dersleri en iyi şekilde siz mimarlık öğrencilerimize sunmaktadır. Mimarlık bölümü plan, projesiyle bilinen bir bölümdür ve gerek teknik gerekse bazı çizim programlarıyla eğitim vermesiyle bilinmektedir.

Bu konuda Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık bölümü size gerekli tüm imkânları sunmaktadır. Bilgisayar laboratuarları, tasarım stüdyoları gibi birçok imkânla öğrencilerimize en iyi şekilde eğitim verilmesi amaçlanmaktadır. Öğrencilerimiz tüm bu imkânlardan yararlanarak donanımlı, üst düzey yabancı dil bilen, Avrupa standartlarında geçerli diplomaya sahip, sanatkâr ve kültürlü birer mimar olabilmektedirler. Bu imkânlardan yararlanmak için size en büyük desteği ve her türlü sorunuza cevabı Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı vermektedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi, gerek Bosna Hersek gerekse diğer yurtdışı eğitim programları arasında en çok rağbet gören donanımlı üniversitelerdendir. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin bu derece tercih edilmesinde çok makul ücretlerle çok donanımlı bir eğitim kurumu olması ve anadilde eğitim vermesi dışında, yine bu kadar güzel birçok avantajı vardır. Uluslararası Travnik Üniversitesi mimarlık bölümünün tercih edilmesinin nedenlerini şöyle maddeleyebiliriz:

  1. Uluslarası Travnik Üniversitesi öğrencilerine en iyi şekilde eğitim vermeyi amaçlayan bir üniversitedir. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi tercih edildiğinde, yüksek standartlarda eğitim görmüş, sosyal sorumluluk bilinci oluşmuş ve ileride iş hayatında önemli başarılar elde eden bir birey olarak mezun olursunuz.
  2. Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık bölümümüzde eğitim görmüş öğrencilerimiz, zengin bir kültüre sahip olup, mimarlığın sanatsal boyutunda da önemli başarılar elde edeceklerdir. Yani yapıları oluştururken sadece teknik değil bunun sanatsal yönünü de düşünerek dünya çapında konuşulabilecek işler başaracaklardır.
  3. Mavi diploma, Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin tercih edilmesinin büyük avantajlarından biridir. Bu sayede siz öğrencilerimize Avrupa’nın 47 ülkesinde geçerli bir diploma verilecektir. Bu diploma sayesinde Avrupa ülkelerinde çalışma imkânına sahip olabileceksiniz. Aynı zamanda Bosna Hersek Bologna ilkelerine imza atan ülkeler arasında yer almasıyla da büyük avantaj sağlayacaktır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde Bosna Hersek’te eğitim görmek sizin için oldukça kolay ve Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık bölümü oldukça güzel bir tercih olacak.

#bosnaherseküniversitesimimarlık

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!