Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Eğitiminizi her zaman daha da yükselterek başarılar elde etmeniz mümkündür. Bunun için sizlere açılan fırsat kapıları elbette bulunmaktadır.

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Dikey geçiş sınavları gözünüzü korkutmasın. Hayalini kurduğunuz elektrik mühendisliğine dikey geçiş imkânına sınavsız da sahip olabilirsiniz. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde sınavsız dikey geçiş imkânına sahip olabilirsiniz.

Tarihi güzellikleriyle ünlü Avrupa’nın göbeğindeki Bosna Hersek’te kaliteli bir üniversite eğitimi sizleri bekliyor. Uluslararası Travnik Üniversitesi birbirinden güzel avantajları sizler için sunuyor. Eurostar Yurtdışı eğitim danışmanlığı tüm imkânlarıyla sizlere hayallerinizdeki üniversite eğitimini vermek için çalışıyor. Elektrik mühendisliği dikey geçiş programını sınavsız bir şekilde sunan Uluslararası Travnik üniversitesi için tek yapmanız gereken iki yıllık diplomanızla Eurostar bürolarına gelmek.

2003 yılında Avrupa birliği eğitim standarttı olan Bologna anlaşmasını kabul eden Bosna Hersek eğitim sisteminde yeniliğe gitmiştir. Yıllar süren savaş sonucu bitkin düşen ülke halkı kalkınma temelini eğitim sistemine bağlamıştır. İyi bir eğitim iyi bir ülke anlayışında yola çıkan Bosna Hersek üniversite eğitimine gereğin fazla önem vermiştir. Bunun sonucunda üniversite eğitimi Avrupa ülkeleriyle yarışır düzeye ulaşmıştır.

Yurtdışı eğitimi denilince ailelerin korkulu rüyası bütçe planlaması ortaya çıkmaktadır. Çocuklarına iyi bir eğitim vermek isteyen aileler bunu bütçelerini sarsmayacak şekilde yerine getirmek zorundadır. İşte uluslararası Travnik üniversitesi tüm bu şartlara uygundur. Hem kaliteli eğitim hem de yıllık 2500 Euro tutarındaki harç bedelleriyle emsallerine göre oldukça düşük fiyatlar sunmaktadır.

Travnik Üniversitesinde Okumak İçin Zengin Olmaya Gerek Yok

Uluslararası Travnik üniversitesinin elektrik mühendisliği dikey geçiş imkânından yararlanacak öğrenciler aylık 300-400 Euro civarında bir bütçeyle rahatça geçinebileceklerdir. Dilerlerse bu öğrencilere Türkiye’de öğrenim gören öğrenciler gibi kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli bursları da çıkabilmektedir. Uygun ekonomik koşullara sahip ülkede maddi açıdan zorlanmadan üçüncü sınıftan başlayarak elektrik mühendisleri arasında yerini alabileceklerdir.

Uluslararası Travnik üniversitesinden mezun öğrenciler Avrupa’nın 1. Sınıf kaliteli diploması kabul edilen europass mavi diplomaya sahip olacaklardır. Türkiye de de geçerliliği olan bu diploma ile Avrupa’nın her yerinde rahatlıkla iş bulabileceklerdir.

Bosna Hersek’te okuyan öğrenciler günlük hayatlarında Boşnakça ve İngilizce konuşarak dil bilgilerini genişletebileceklerdir. İsterlerse yine Eurostar’ın uzman kadrosunun sunacağı seçenekler arasından dil okuluna kayıt yaptırabileceklerdir. Günümüzde önemli yer tutan yabancı dil bilgisini çok kısa sürede pekiştirebileceklerdir.

İki yıllık elektrik bölümü okuyup sınavları geçemem ya da maddi olanaklarım yetmez diye hayallerinizi yarıda bırakmayın. Uluslararası Travnik üniversitesine gelerek elektrik mühendisliği dikey geçiş kaydınızı yaptırın ve geleceğin ünlü mühendisleri arasında yerinizi alın.

Eurostar Bosna Hersek’te yurt dışı eğitiminde tek yetkili kuruluştur. Uzman kadrosu sizlere her konuda danışmanlık yapacak geleceğinizi şekillendirmenize yardımcı olacaklardır. Acele edin sınırlı kontenjanları kaçırmayın.

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!