Bosna Hersek’te Üniversite Eğitimi ve Ücretleri

Bosna Hersek'te Üniversite Eğitimi ve Ücretleri, Bosna Hersek’te üniversite eğitimi ve ücretleri hakkında en doğru ve güncel bilgileri alabileceğiniz ...

Bosna Hersek’te Üniversite Eğitimi ve Ücretleri

Bosna Hersek’te üniversite eğitimi ve ücretleri hakkında en doğru ve güncel bilgileri alabileceğiniz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezleri sayesinde hiçbir konuda endişeniz kalmadan Avrupa eğitimi konusunda her şeyi öğrenebileceksiniz. Geleceğiniz için yapacağınız en iyi yatırım eğitim hayatınız olacağı için, ucuz harç bedelleri ve yüksek eğitim fırsatını kaçırmamalısınız. Bologna EğitimKriterleriuygulananeğitim sisteminde lisans eğitim süresi 4 yıl sürmektedir. Bazı bölümlüde 5 veya 6 yıl süren eğitimler de söz konusudur. Ayrıca dil eğitim kursları olduğu gibi, öğrenciler hem teorik, hem de uygulamalı eğitimler almaktadırlar. Staj imkanlarının da sunulduğu eğitim sisteminde gençlere aynı zamanda pek çok uluslararası projede yer alma fırsatı da sunulmaktadır. Bosna Hersek’teÜniversite Eğitimi ve Ücretleritaksitli harç ödeme seçeneğini bulan ve Avrupa denkliğine sahip diplomaları alan gençlerimiz iş bulma kaygısı duymadan kolaylıkla eğitim almakta ve geleceklerinden endişe etmemektedirler.

Avrupa Kredi Transfer Sistemi de uygulanan eğitimlerde AvrupaEğitimMüfredatına uygun dersler verilmektedir. Akademisyenlerin hepsi birbirinden saygın kişilerden oluşmaktadır. Her yıl çok sayıda yabancı öğrenciye ev sahipliği yapan Bosna Hersek, pek çok gencimiz için büyükumutların gerçekleştiği eğitim yuvakları haline gelmiştir. Hemen ekonomik bir ülke olması, hem de iyi bir eğitim vermesi açısından gençler geleceğe daha umutlu bakmakta ve mavi diplomaları ile pek çok ülkede iş bulmakta, kariyer yapma şansı bulmaktadırlar.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

 

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

1500 €

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!