Bosna Hersek'te Lisans Tamamlama

Bosna Hersek’te Lisans Tamamlama

Bosna Hersek’te Lisans Tamamlama Lisanslarını Avrupa’da tamamlamak eğitim gören herkesin hayallerinde yer alan önemli bir ayrıcalıktır.

Ve siz bu ayrıcalığa EuroStar ile ortak olabilirsiniz! YÖK denkliği kabul edilmiş üniversitelerden 4 yıllık diplomalar ile mezun olun! Ayrıntılı bilgi için EuroStar ofislerine yıl boyunca başvurabilirsiniz!
Çift anadal programları ile çift diploma ve üstü AB diploması alabilirsiniz!

Bosna Hersek’te Lisans Tamamlama YÖK’ün çalışmaları sonucunda artık yüksek okul ve ön lisans mezunları yurtdışında eğitim alarak 4 yıllık fakülte diploması elde edebiliyor. Görülen yurtdışı eğitimler sonrasında belirlenen kredi miktarına ulaşan mezunların alabileceği bu diploma, yurtdışında eğitim görmenin avantajını sonraki iş hayatınıza da yansımasına yardımcı olacak. Meslek lisesi ve teknik lise mezunlarının işgücü ve nitelikleri yükselecek, yabancı dillerini oldukça geliştirebilecekler.

Akademik yıl ülkemize benzer olarak başlar. Bu öğrencilerimizin yeni bir yaşama alışmalarında oldukça kolaylık sağlar. Ancak öncesinde görülecek olan hazırlık yılı yurtdışına çıkma üniversiteye başlama zamanlarına ve öğrenci oturma iznine göre değişiklik gösterebilir. Başvurularınızı erken yapmanız yurtdışında akademik eğitimin kısıtlı kontenjanlarına takılmadan istediğiniz üniversite ve bölüme girmenizi kolaylaştıracaktır. Başvurularınızı istediğiniz zaman yapabilmeniz için EuroStar’ın kapıları yıl boyunca açık.
Hemen EuroStar ofislerinden birine başvurarak ayrıntı bilgi alabilirsiniz.

Bosna Eğitim Haritası