Bosna Hersek Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek Üniversitesi Eğitim Ücretleri, Ucuz eğitim şansı veren Bosna Hersek, aynı zamanda dünya standartlarındaki eğitimleri ile de adından sıkça ...

Bosna Hersek Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Ucuz eğitim şansı veren Bosna Hersek, aynı zamanda dünya standartlarındaki eğitimleri ile de adından sıkça söz ettiriyor. Son yıllarda Türk öğrencilerin de yoğun talep gösterdiği okullarda Avrupa Eğitim Kriterlerine uygun bir müfredata göre işlenen dersler hem teorik, hem de uygulamalı olarak veriliyor. Bosna Hersek Üniversitesi eğitim ücretleri ile ilgili detaylı bilgi alabileceğiniz Eurostar büroları sayesinde aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabileceksiniz. Hayallerinize daha da yaklaşmak ve iyi bir eğitim almak için siz de Bosna üniversitelerini seçebilir ve iyi şartlarda bir eğitim alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sınav kabuslarınızı sona erdirecek olan okullarda kolayca başvurabilmenin konforunu yaşayacaksınız. Bologna Eğitim Kriterlerine göre eğitim alacak ve uluslararası geçerliliğe sahip mavi diplomanız ile istediğiniz bir ülkede de mesleğinizi yapabileceksiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi temsilcileri ile görüşerek geleceğiniz için uygun ve başarılı bir kariyer planlaması yapabilirsiniz. Hangi bölümde eğitim almak istiyorsanız o bölümde okuyabilir ve istediğiniz gibi bir geleceğe sahip olabilirsiniz. 4 yıl süren lisans eğitim ücretlerinin düşük olması sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Ülkemizdeki eğitim masraflarına göre son derece ucuz rakamlara istediğiniz gibi bir Avrupa standartlarında eğitim alabileceksiniz. Türkçe eğitim veren okullar olduğu gibi, İngilizce eğitim de alabilir ve yetersiz iseniz hazırlık dil kurslarına da kayıt yaptırabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınızda Eurostar yardımınıza koşacaktır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!